تحویل سفارشات

مجموعه هفت سنگ در راستای سرویس دهی هر چه بهتر به مشتریان خود ،کلیه محصولات ارسالی از طریق پیک در شهر تهران (مناطق 1تا15) را در همان روز (جز زمان قرنطینه و تعطیلات رسمی ) در اختیار کاربران قرار می دهد و سفارش کاربرانی که در شهر تهران (مناطق 16تا22) و خارج از شهر تهران هستند طی مدت ۷۲ ساعت کاری از طریق پست ارسال می گردد.
**منوط به موجود بودن کالا در شو روم.

کلیه کالاهای خریداری شده از سوی کاربران قبل از ارسال توسط هفت سنگ کنترل می شود و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می گردد . کالاها در بسته بندی های استاندارد و ایمن و مناسب برای هدیه به مشتریان تحویل می گردد . مشتریان در هنگام تحویل کالا می بایست بسته بندی کالا را کنترل و سالم بودن آن را رسید نمایند و در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در بسته بندی کالا ( مانند پارگی و … ) که نشان از وجود مشکلات احتمالی در آن باشد ، از تحویل گرفتن کالا خودداری نمایند  و موضوع را به بخش خدمات پس از فروش وب سایت هفت سنگ اطلاع داده و از همان طریق پیگیری نمایند . در غیر این صورت کاربر با امضا رسید دریافت کالا صحت مرسوله را تایید نموده و حق هرگونه ادعایی را از خود سلب می نماید.

لازم به ذکر است برای ثبت سفارش کالاهای ناموجود باید گزینه ثبت پیش سفارش را انتخاب فرمایید. کالاهای سفارشی فاقد موجودی بوده و با پرداخت 50٪ از قیمت کل به عنوان بیعانه و ثبت سفارش شما در لیست ساخت قرار می گیرند. طی 14 روز کاری (جز شرایط قرنطینه و تعطیلات رسمی ) کالا ساخته شده و به شما تحویل داده می شود. وزن و قیمت کالای سفارشی حدودی می باشد( وزن متغیر ) و در زمان تحویل محصول ، وزن و قیمت دقیق کالا از طریق  فاکتور ثبت شده توسط هفت سنگ به مشتریان اعلام می گردد.

ارسال محصولات هفت سنگ در تهران (مناطق 1تا15) توسط پیک و تهران مناطق 16تا22و شهرستانها توسط اداره پست جمهوری اسلامی صورت می گیرد. نحوه پرداخت سفارشات می تواند به انتخاب کاربران در هنگام ثبت سفارش به یکی از روش های پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانک و در محل از طریق دستگاه پز و یا پرداخت نقدی انجام گیرد.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

اینستاگرم
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
حساب کاربری من
0 موارد محصول
فروشگاه